Najczęściej zadawane pytania

Odpowiedź na Wasze pytania.

Zamówienia & Płatności

Szkolenia płatne można opłacić za pośrednictwem tpay.com. Całość procesu jest po stronie tpay.com a my nie przechowujemy danych związanych z kartami kredytowymi czy danymi bankowymi Naszych klientów. Sam proces jest intuicyjny i powienien być zrozumiały dla każdego. W przypadku problemów oczywiście prosimy o kontakt telefoniczny.
Oferuję 3 dniową gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku gdy klient uzna, że szkolenia na stronie kursyinteraktywne.pl są kompletnie bezużyteczne. Zwrot pieniędzy odbywa się drogą elektroniczną. Wcześniej należy złożyć prośbę mailową o zwrot pieniędzy.
Kupony rabatowe można wykorzystać w ostatnim kroku zamawiania. W okienku kupon należy podać KOD dzięki czemu zostanie naliczony stosowny rabat. Należy jednak pamiętać, że niektóre KODY rabatowe mają określony termin ważności.
W skrajnych przypadkach moze zdarzyć się, że płatność nie zostanie przeprocesowana. Jeżeli pieniądze wyszły z Państwa konta to należy poinformować Nas drogą mailową o zaistniałej sytuacji. Dostęp zostanie przyznany automatycznie po weryfikacji.

Projektowanie szkoleń

Szukamy współpracy z każdą osobą, która ma dowświadczenie w nauczaniu. Mile widziani są trenerzy biznesu jak i nauczyciele, którzy mogą wnieść wiedzę do Naszego serwisu internetowego.
W dużej mierze zależy od Ciebie i twojej popularności wśród kursantów. Oferujemy proste zasady związane z wynagrodzeniem. Jeżeli jesteś zainteresowany lub zainteresowana to zapraszam do kontaktu mailowego: kontakt@kursyinteraktywne.pl
Tak dysponujemy narzędziami dzięki którym można zrobić szkolenie interaktywne i dodać je do naszej strony internetwej.
W przypadku problemów technicznych związanych z działaniem strony kursyinteraktywne.pl zapraszam do kontaktu z helpdesk@kursyinteraktywne.pl

Szkolenia interaktywne są przyszłością. Jeżeli masz pomysł na szkolenie i potrzebujesz pomocy w realizacji to daj znać. Spróbujemy wspólnie stworzyć produkt.

Nie znalazłeś odpowiedzi?